Z ukochanym przenieśliśmy się do odmiennego lokalu
Posted on: Styczeń 29, 2019, by : admin

Z narzeczonym przenieśliśmy się do odmiennego mieszkania, gdzie ściany zostały przysłowiowo „gołe”. Nie wiedzieliśmy za co się zabrać na starcie i od czego zacząć aranżowanie własnego domu. Zdecydowaliśmy się na  najbardziej prostą  sprawę, niemniej jednak taką, która była by naszym punktem wyjścia, do której wybierzemy w przyszłości akcesoria. Opowiadam tu o oświetleniu. Swój wybór ma możliwość się zdać innym śmieszny, niemniej jednak my nie liczymy się do kategorii pospolitych osób.

Losując zaczęliśmy od wnętrza, gdzie ja siedzę dużo czasu, a jest to toaleta. Ledy zamontowane w sufit to była najlepsza opcja jeśli chodzi o światło toalety, bo posiadamy tam relatywnie niski sufit a także utracilibyśmy dodatkowe miejsce na zwisającą lampę.

Kolejny w kolejności był duży pokój. Dla mnie jest to miejsce spokoju, gdzie po robocie mam możliwość sobie odpocząć wykładając nogi na wznak, dzięki temu także jako światło dużego pokoju wyselekcjonowałam lampy podłogowe z opcją dostrajania intensywności światła. Przyjemna rzecz przyciemnić światło, kiedy mam ból głowy i zwyczajnie chcę posiedzieć w lekkim półmroku.

Do tej pory nasze dobory zostały raczej tradycyjne oraz zwykłe, niemniej jednak za to zaszaleliśmy w holu oraz zakupiliśmy sobie bardzo duży żyrandol. Przepiękny szklany  ze zwisającymi detalami, niczym sople lodu, które pod wpływem światła jarzeniówki błyszczały się barwami tęczy. Powodowało to, że przebywając w przedpokoju człowiek czuł się jak Alicja w krainie czarów, gdzie całe mnóstwo kolorów a także barw świateł.

1-szy krok w meblowaniu za nami, w chwili obecnej pora wyselekcjonować całą resztę do oświetlenia.

Zobacz: żyrandole

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *