Wycieczka samolotem to fajna przygoda.
Posted on: Październik 9, 2018, by : admin

Wyśniona wycieczka przed nami. Jeszcze tylko finałowe przygotowania, pakowanie walizek i ruszamy! Eskapada samolotem to ciekawa przygoda, jednak jej początek nie zawsze jest miły. Szczególnie, kiedy w daleką eskapadę udajemy się z Lotniska Fryderyka Szopena a mieszkamy w małej miejscowości do lotniska musimy dojechać.

Gdy wylot mamy w środku nocy i nie ma korzystnych połączeń transportem publicznym, to albo przyjedziemy przed czasem i zarezerwujemy pokój hotelowy, albo wyruszymy pojazdem samochodowym.. Będzie i szybciej i wygodniej. Jasne jest, iż parking port lotniczy W-wa posiada. Jednakże kluczowy parking Okęcie Warszawa jest przeznaczony do niedługiego parkowania i wciąż jest wypchany po brzegi. Trzy kolejne należące do portu lotniczego to parkingi niezbyt duże oraz zbyt drogie dla przeciętnego klienta. Wyjściem są jakieś inne parkingi położone w odległości od paru do kilkunastu minut jazdy od hali głównej.

Prawie każdy taki parking niedaleko lotniska Fryderyka Szopena daje gwarancję pewnego parkowania dosłownie przez dłuższy czas. W zasadzie cenniki podają sumy za parkowanie na siedem dni. Bywa, że człowiek podróżny pragnie zaparkować samochód na znacznie dłużej, wręcz na kilka miesięcy. Wtedy może negocjować cenę z właścicielem. Jedno jest pewne – właściwie każdy prywatny parking niedaleko portu lotniczego Szopena pobierze od nas, czy to za kilka dni czy miesięcy, kwotę istotnie mniejszą niż parking należący do lotniska. Obsługa parkingu odwozi klientów na albo z portu lotniczego. W momencie gdy własny pojazd bezpiecznie czeka przy porcie lotniczym możemy beztrosko rozpocząć wakacyjną podróż, a po powrocie nie martwić się o drogę powrotną do domu.

Zobacz: parking okęcie warszawa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *