Światło w tego typu miejscach powinno być znakomicie rozproszone.
Posted on: Sierpień 23, 2018, by : admin

W naszych domach i mieszkaniach nie brakuje oczywiście małych pomieszczeń, które często dołują swoją ciasnotą. Nie czujemy się w takich ciasnych pokojach zbyt dobrze – mamy złudzenie, że otaczające nas mury zaraz zaczną się zawalać, poprzez to czym prędzej zostawmy pokoje i nie zamierzajmy w nich już przebywać.

Gdybyśmy jednak odkryli, w jaki sposób odpowiednio oświetlić niewielkie pomieszczenia, moglibyśmy chociaż trochę rozjaśnić najciemniejszy hol czy ciasnawe pomieszczenie kuchenne bądź łazienkowe. Odkryjmy te pomocne triki i sztuczki i osobiście spróbujmy je wykorzystać w swoich wnętrzach. Jeśli dane pomieszczenie posiada okna, to przez nie może wpadać do niego ogromna dawka światła. Okien brakuje jednak często w kuchniach i łazienkach.

Jaki żyrandol wybrać więc do tych pomieszczeń, ażeby uzyskać dość dużą ilość dodatkowej przestrzeni? Najlepiej taki, który zapewni nam bardzo dużą porcję światła. Światło w tego typu miejscach powinno być znakomicie rozproszone, żeby bez najmniejszego problemu docierało do najmniejszych zakamarków pokoju. Musimy uważać również na to, by w ciasnych pomieszczeniach nie używać zbyt ciemnych barw i przytłaczających dodatków.

Odpowiednio dobrane oświetlenie mieszkania oraz podwórza sprawi, że wizualnie nasza posesja wyglądać będzie na znacznie większą. Skorzystajmy więc z tych wartościowych oraz praktycznych trików, zachwalając w przyszłości efekty swoich poczynań.

Autor: Gdzie i kiedy stosować lampy witrażowe?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *