Proste kreacje z kategorii basic można na przykład uzupełnić różnymi dodatkami.
Posted on: Sierpień 19, 2018, by : admin

Dziewczyny które są niepewne własnego stylu oraz umiejętności wybierania krzykliwych kolorów decydują się zazwyczaj na tak zwaną małą czarną, czy klasyczne zestawienie jeansów, koszulki oraz kardiganu. W takim stroju szarej myszki nikt nas nie zauważy wśród tłumu. Absolutnie wszystko jest w porządku póki pragniemy być incognito. Jak jednakże zwrócić na siebie wzrok innych, albo nieco podbudować swój wizerunek eksperta?

Proste stroje z kategorii basic wystarczy uzupełnić dodatkami. Doskonałym wyjściem na pewno są krzykliwe szpilki oraz torebka, niemniej jednak to gustowna, bardzo dobrze dopasowana biżuteria sprawia, iż prezentujemy się niesamowicie pięknie w prostym stroju. Wisiorki, kolczyki, bransoletki – uwielbiamy je, ale nie możemy sobie na nie za każdym razem pozwolić. A tym bardziej wzbogacić własną kolekcję o wszystkie wyroby biżuteryjne, które świetnie pasują do naszych strojów. Świetnym rozwiązaniem jest na pewno sztuczna biżuteria. Przeważnie niemożliwie tania przy ślicznym kunszcie wykonania.

Można naprawdę znaleźć piękne perełki pośród ofert sprzedawców. Absolutnie niech nie zmyli nas słowo sztuczna. Za taką biżuterię biorą się zazwyczaj sami artyści, ponieważ pomimo, iż materiał zazwyczaj jest tańszy, to możemy wyczarować z niego prawie że wszystko co się zechce. Czego nie możemy powiedzieć na przykład o kamieniach szlachetnych i metalach. Z biżuterią sztuczną pamiętać należy tylko i wyłącznie o dwóch ważnych zasadach: nie obwieszamy się biżuterią jak choinki, ponieważ nie wypada oraz wybieramy dla siebie wyłącznie takie ozdoby, których elementy nie posiadają niklu.

Więcej: biżuteria sztuczna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *