Nasze maluchy
Posted on: Wrzesień 1, 2018, by : admin

Nasze pociechy mają to do siebie, iż nie znoszą być za ciepło przyodziewane, dlatego, że czują się wtedy bardzo ciężko. Choćby miały marznąć na mrozie, zdecydowanie wolą popisywać się przed swoimi koleżankami, a to gołą głową w czasie zimy, a to zamiast ciepłego swetra zdobi je cienka koszulka na ramiączkach w deszczowy dzień. W takich przypadkach nakazywanie małemu dziecku noszenie tej czy innej części ubrania najczęściej mija się z kluczowym celem, ponieważ przymuszane dziecko, niechętnie cokolwiek zaoferowanego ubierze, a zdejmie, w momencie gdy tylko będzie poza mieszkaniem.

Pociechy nie tylko przy tym uczęszczają do placówki szkolnej, czy bawią się na naszych oczach. Często zezwalamy im na zabawy gdzieś z dala od mieszkania, wysyłamy na różnorodne obozy a także przygody, podczas których narażone będzie na zwielokrotnione niebezpieczeństwo zgubnego wpływu niekorzystnych warunków pogodowych. Jest jednakże taki jeden typ ciuchów, które maluchy uwielbiają mieć w swojej szafie i zastosują to, gdy odczuwać będą zimno, bez wystawiania się na śmiechy ze strony kolegów z klasy. Rozpinane bluzy dla maluchów powinny zatem znajdować się na wyposażeniu wszystkich mam, ponieważ do tego akurat ciuszka nie musimy ich maluszków jakoś namawiać, a jeszcze lepiej, jeśliby to była modna bluza z kapturem.

Bardzo powszechny jest obecnie widok krasnali z kapturami oraz plecakami na plecach, pokonującymi drogę do szkoły i z powrotem i nie ma w ogóle sensu podejmowanie z tym walki, gdyż na niewiele się ta walka przyda. Maluchy, jak również zdecydowana większość dorosłych, chcą się integrować z otoczeniem, a w ich wypadku bywa to zdecydowanie bardziej wskazane aniżeli przy osobie dorosłej. Nawet taki, może częstokroć przy wyobcowaniu wpaść bowiem w depresję, a co dopiero takie dziecko. Nawet, zatem jeżeli zakapturzone pociechy nie bardzo się nam podobają, powinniśmy pójść na kompromis, dla ich oraz dla własnego dobra.

Więcej https://www.gangs.pl/bluzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *