Kosmetyczka w gabinecie najpierw zrobi nam specjalny peeling…
Posted on: Maj 22, 2018, by : admin

Wągry pojawiają się na twarzy  na skutek zatkanych bakteriami i łojem, porów skóry. Często są kluczowym powodem powstania trądziku. Zaskórniki powstawać mogą również z powodu złej diety, życia w nadmiernym stresie, zaburzeń układu hormonalnego, a nawet za dużej  wilgotności w powietrzu.

By wyzbyć się skutecznie zaskórników na twarzy niezbędna jest przede wszystkim odpowiednia pielęgnacja skóry twarzy, czyli dokładne oczyszczanie skóry twarzy. Wszelkie domowe preparaty kosmetyczne takie jak plastry, żele, kremy dają efekty tylko w momencie kiedy zaskórników na skórze nie jest wiele. W przypadku znacznie bardziej rozległego kłopotu zaleca się pójść do salonu kosmetycznego albo dermatologa.
Nawet najlepszy make up nie będzie prezentował się dobrze jeśli mamy jakieś skórne problemy.

Domowymi sposobami na zlikwidowanie zaskórników mogą być różne maseczki na przykład maseczka na twarz z ziemniaka. Maseczka ta wykazuje właściwości ściągające, dzięki czemu działa przeciw dostawaniu się bakterii do naszych porów. Tego typu maseczkę można stosować raz  w tygodniu. Musimy najpierw zetrzeć ziemniaka i dokładnie rozprowadzić go na twarzy. Po upływie 25 minut dokładnie zmyć.
Inną ciekawą maseczką może przykładowo być mieszanka miodu, cytryny i soli morskiej. Wystarczy nałożyć ją na twarz na dosłownie parę minut i masować. Następnie zmyć.

Jeśli nasze zaskórniki sprawiają nam szczególny problem, wizyta u dobrej kosmetyczki bez wątpienia nam zdoła pomóc. Niezwykle popularnym zabiegiem jest oczyszczanie twarzy które polega na specjalistycznym i bezpiecznym usuwaniu zaskórników skórnych. Taka kosmetyczka najpierw zrobi nam specjalnie dobrany peeling, potem sprawi, iż skóra na naszej twarzy ulegnie rozpulchnieniu poprzez działanie pary. Po precyzyjnym usunięciu zaskórników skórnych, na skórę nałożona będzie  maseczka ściągająca , a potem odpowiedni krem.

Zobacz: kosmetyczka w Świdniku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *