Kawa pielęgnuje oraz nadaje blask włosom
Posted on: Kwiecień 5, 2019, by : admin

Ładne, pielęgnowane i zadbane włosy to znak rozpoznawczy, który zawsze przyciąga spojrzenia innych, a także zwieńcza całość sylwetki człowieka. Mnogość specyfików do pielęgnowania włosów, która jest dostępna na rynku na 100% usatysfakcjonuje każdego i każda kobieta odszuka w niej produkt, którego potrzebuje. Z drugiej jednak strony owa rozmaitość artykułów, ich cech oraz sposobów działania potrafi powodować kłopot w wyborze, a również doborze do różnych typów fryzur. Trzeba więc zastanowić się czy idealnym wyjściem nie byłby powrót do sprawdzonych sposobów pielęgnowania, i tym samym wypróbować produkty naturalne

Wspaniała siła olejów od dawna niesie za sobą sporo korzyści, zwłaszcza w pielęgnowaniu ciała i włosów. Szczegółowa rewitalizacja, a również przekazywanie witamin przez olejowanie włosów, przynosi im regenerację, a skutek jest widoczny od razu. Forma płynu otacza tworzywo włosa oraz ochrania go przed uszkodzeniami mechanicznymi. Dodatkowo wzmacniane zostają cebulki, a także skóra . Zabieg możemy przeprowadzać bez nawilżania, jednak olejowanie włosów z nawilżaniem ich przynosi bardziej satysfakcjonujące rezultaty.

Kawa uznana jako afrodyzjak oraz łagodzący zmysły środek własne miejsce odnalazła i w kosmetyce. Jej niepowtarzalny odcień przepełniony pigmentem, położony na włosy, zapewnia zachowanie ich głębokiej barwy. Co więcej zawartość kofeiny pobudza lepsze ukrwienie skóry głowy, oraz regenerację cebulek włosowych. Kawa na włosy może zostać wykonana w postaci płukanki, czyli rozcieńczonej w wodzie kawy, albo również peelingu z jej zmielonych ziarenek.

Współcześnie coraz bardziej powszechne są również mydła do włosów. Chociaż ich wykorzystanie nie staje się niestety równie spektakularne jak szamponów, zyskały one sobie uznanie wielu pań. Wszystko przez zastosowanie organicznych składników, z których są one produkowane. Podobnie jak z olejkami, mydła chronią oraz dbają o włosy, a ponadto są dostosowane dla różnych ich typów.

Więcej: płukanka z kawy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *