Jeśli nasz biznes wymaga nieprzeciętnego podejścia
Posted on: Lipiec 2, 2019, by : admin

Coraz więcej ludzi decyduje się na utworzenie swojej działalności. Robią to z przeróżnych względów, ale najbardziej częstym pretekstem jest zamiar pracowania na siebie. Nie licząc dobrego pomysłu i biznesplanu, trzeba także poprawnie przewodzić swą firmą. Dla ludzi, którzy dotąd nie mieli z tym styczności jest to niemałe zadanie. Na szczęście z pomocą przybywa firma Comarch SA oraz jej program ERP.
Firma Comarch SA z siedzibą w Krakowie powstała w tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątym trzecim roku oraz zajmuje się tworzeniem oprogramowania do kierowania firmą. Z programu tej marki korzysta spora część średnich i niewielkich korporacji na calutkim świecie. Najpopularniejszym produktem jest system Comarch ERP, który składa się z kilkunastu modułów oraz jest szczególnie intuicyjny w obsługiwaniu. Odnajdziemy w nim sektory: handel, detal, faktury, księga handlowa, serwis, księga podatkowa, e-sklep, bank/kasa, płace oraz kadry, środki trwałe, CRM, pulpit menadżera, obieg dokumentów, e-pracownik, analizy business inteligence.
Jeżeli własny interes oczekuje niesztampowego podejścia należałoby skupić się na systemie Comarch ERP Altum. Polecany on jest zdecydowanie dla firm o bardzo rozproszonej strukturze, mających placówki za granicą, dla przedsiębiorstw holdingowych zarządzających grupą przedsiębiorstw. W programie utworzona jest szczególna platforma, dzięki której możemy skomputeryzować powszednie rzeczy oraz podejmować decyzje patrząc na prognozy oraz analizy. Dzięki temu możemy skupić się na najbardziej istotnych rzeczach, nie zamartwiając się o powtarzające się procesy.
Firma Comarch SA zrobiła także program lojalnościowy. Łączy on przedsiębiorstwa, które wspomagają wprowadzać program oraz zapewniają zaplecze informatyczne dla nowych odbiorców. Obecnie więcej niż 900 marek w Polsce jest partnerem. Firma Comarch SA w ramach programu proponuje przede wszystkim merytoryczne i kompetentne ćwiczenia dla swych wspólników. Pomaga dotrzeć do przyszłych interesantów oraz deleguje tak zwanego opiekuna, który ułatwi się zapoznać z cyklem wprowadzania programu.
Kompix to firma z Koszalina powstała w 95 roku, a od 1998 jest wspólnikiem Comarch. Zajmuje się ona instalacją programu u kolejnych użytkowników i gwarantuje zaplecze informatyczne potrzebne do stworzenia systemu. Oferuje wszechstronną ocenę zasobów i potrzeb kontrahenta, a potem dostarcza potrzebny sprzęt między innymi okablowanie strukturalne, serwery, stacje robocze, drukarki, terminale, fiskalne urządzenia, sprzęt telekomunikacyjny. Co więcej kontrahent może spodziewać się sporej ilości usług IT i stałej informatycznej obsługi. Klient wybierając firmę Kompix zdobywa techniczny serwis, gwarantowany czas odpowiedzi na zgłaszane problemy, aktualną służbę zdalną, warsztaty zatrudnionych z obsługi oprogramowania i wiele innych korzyści.
Porządne gospodarowanie spółką to klucz do osiągnięcia sukcesu. Warto więc oddać chwilę na poznanie propozycji comarch partner i wyznaczenie dla siebie najlepszego typu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *