Istotnym badaniem jest…
Posted on: Kwiecień 20, 2018, by : admin

” alt=”” />Dzieci mają różnorodne dziwne pomysły. Znaczy to, że musimy ich bez przerwy mieć pod kontrolą, inaczej narobią sobie ogromnych problemów. Sprawa jest skomplikowana jeszcze bardziej, gdy nasze dziecko jest nadpobudliwe. Ty niestety doświadczyłaś bardzo boleśnie, co oznacza mieć i wychowywać takiego urwisa. Twój synuś to miły oraz rezolutny malec, niemniej jednak nie umie usiedzieć przez chwilkę w miejscu. Poprzez wybryku nieraz był cały w siniakach, zakrwawiony lub miał całą obdartą twarz. Wiadomo, że nie robił tego wszystkiego specjalnie, jednak poprzez własne zdekoncentrowanie często wracał do domu zapłakany. Było Ci przykro, poprzez to na niego nie krzyczałaś.

Prawdziwą chwilę grozy przeżyłaś, w momencie gdy spadł na ziemię z strasznie wysokiego drzewa. Nie wyglądało to dobrze, zatem natychmiast wezwałaś doktora oraz karetkę pogotowia. Jak się później okazało syn ma niestety wstrząśnienie mózgu, ukruszony ząb a także uszkodzony oczodół. Byłaś tym bardzo zaniepokojona, ale tego nie pokazywałaś. Towarzyszyłaś swojemu synowi podczas pobytu w szpitalu. Syn okazał się dzielnym chłopcem i wcale nie płakał, kiedy pobierano mu krew. Prócz tego ordynator szpitala skierował syna na pantomogram, ponieważ jest to standardowa procedura po wszelkich urazach zębów.

Finalnie badanie to wykazało, iż u syna nastąpił nieznaczny ubytek jedynki. Na całe szczęście to nie było nic poważnego i wystarczy tylko trochę wypełnić ubytek tego zęba. Kolejno Kubę badał neurolog, bo w trakcie upadku na chwilkę był nieprzytomny. Nie stwierdził u Kuby absolutnie żadnych nieprawidłowości. Teraz było trzeba wyleczyć uraz oka oraz wszystkie okolice. Dziecięcy okulista założył synowi kilka szwów a także przepisał krople. Powiedział żeby zgłosić się na kontrolę do poradni. Okazało się, iż uraz szybko się goi, a jego oczko będzie znów zdrowe. Więc sobie odetchnęłaś z ogromną ulgą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *